Jak kupić Laminine ®?

Zamówienia Laminine® z dostawą do domu składać mogą tylko mieszkańcy krajów, w których firma Life Pharm Global Network (LPGN) certyfikowała produkt i otrzymała zezwolenie na jego dystrybucję.

Life Pharm Global Network rozprowadza preparaty Laminine® dzięki pomocy niezależnych dystrybutorów, którzy pomagają w zamówieniach.

Firma LifePharm certyfikowała swoje produkty Laminine® w Polsce i otrzymała zezwolenie na ich dystrybucję.

Zamów Laminine® już dziś!

Osoby, które chcą zakupić produkt lub zdecydowały się przyłączyć do Programu Partnerskiego LifePharm mogą samodzielnie:

  • dokonać rejestracji do Programu Partnerskiego LPGN w celu kupowania preparatów w najniższej możliwej cenie – https://mylifepharm.com/ibg lub
  • zakupić wybrane produkty bezpośrednio od producenta w cenie detalicznej również pod linkiem (bez rejestracji) – https://mylifepharm.com/ibg
  • zakupić Laminine (oraz pozostałe produkty) od dystrybutora- www.ibg.pl
Rozwiń instrukcję rejestracji i zakupu Laminine

lub:

 Pobierz tą instrukcję:

Instrukcja Rejestracji i zakupu Laminine

Więcej o rejestracji do Programu Partnerskiego – czytaj tutaj.

 

Masz więcej pytań odnośnie tego jak kupić Laminine®?

Osoby, które nie poruszają się sprawnie w Internecie lub mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt z osobą, która poleciła tę stronę lub z właścicielem tej strony.

Udzielam wszelkiej pomocy przy zakupie czy rejestracji. Zachęcam do kontaktu: +48 602455533 – Jacek Głębocki

 

Zakup Laminine® z innych krajów

Do chwili obecnej firma Life Pharm Global Network wysyła produkty tylko do mieszkańców krajów z poniższej listy:

USA, Malezja, Indonezja, Nowa Zelandia, Korea, Filipiny, Kanada, Australia, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Estonia, Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Hiszpania, Rumunia, Bułgaria, Irlandia, Włochy, Francja, Austria.

Jeśli jesteś mieszkańcem jednego z wyżej wymienionych krajów możesz również dokonać rejestracji do Programu Partnerskiego lub kupować samodzielnie produkty Laminine pod linkiem – https://mylifepharm.com/ibg

 

 

Jak zamówić Laminine® jeśli nie pochodzę z wymienionych krajów?

Life Pharm Global Network ciągle poszerza swój zasięg działania i dystrybucji preparatów Laminine®. Należy na bieżąco obserwować kraje, w których nie jest dostępna Laminine® – firma pracuje nad nowymi zezwoleniami.
Istnieje sposób na zamówienie suplementów Laminine® jeśli nie pochodzisz z kraju, do którego firma LPGN wysyła bezpośrednio.

Osoby z innych krajów, które chcą kupić Laminine®, rejestrując się w firmie Life Pharm Global Network muszą wskazać amerykański adres. Jest to rozwiązanie wprowadzone tymczasowo, aby ułatwić zakup osobom, z krajów, w których Life Pharm nie wprowadził jeszcze swoich produktów.

Skontaktuj się z osobą, która poleciła tobie tę stronę w celu otrzymania adresu pośredniczącego w dostawie produktu z USA do twojego kraju, na twój domowy adres. Chętnie pomożemy załatwić wszelkie formalności!